neděle 25. srpna 2013

Zase další kytičky, knoflíčky a tentokrát i ptáčci a motýlci :-)

Dnes bych se v úvodu chtěla pochlubit....mám od narozenin nový FOTÁK!!! Krásný, vysněný, co opravdu umí fotit. A až se to naučím já, pak budeme SUPER DVOJKA.
 
A také půjdu od října do PRÁCE. Do takové, o kterou jsem měla zájem dříve a ona mi tehdy utekla mezi prsty. Tak mi držte palce, aby trvala co nejdéle.
 
Ale teď ke stroji a látkám. Toho se tentokrát kvůli práci nevzdám a čas si na něho udělám. Hlavně na to KREATIVNÍ ŠITÍ!!  Je toho dost, co bych chtěla našít...domů, švagrové do obchůdku, ale hlavně opět začínám potřebovat právě tu kreativní tvorbu. V pracovně v restech mi leží kočičky pro kamarádku podle obrázku její dcerky, cítím, že je pravá chvíle rest smazat a kočičky došít a pak se pustit do dalších obrázků :-).  
 

Ale dnes se jdu "chlubit" šitím spíš nekreativním, ale zase šitím pro radost.
 
Ušila jsem Elence sponkovníček...dlouho jsem váhala nad tím, jak by měl vypadat. Slza a girlanda od Bell z Love Bellet mě nakopla a výsledný sponkovník už bude Elze sloužit a já snad nebudu nacházet gumičky a sponky roztroušené po celém našem domě.


 
Protože nerada šiju po jednom kuse, tak druhý jsem ušila do obchůdku...najdete ho i zde na Fler .
 
 
Pro sebe jsem zatoužila po ptáčkové girlandě podle Love Bellet do rýsující se nové pracovny. Tak jsem si ji spíchla ze zbytků Petite Odile od MODY (z té Vám ještě dlužím fotky již hotové jedné deky ze dvou plánovaných ;-) ). A zároveň jsem spíchla další dvě do obchůdku. Opět je naleznete také zde na Fler . 
Crisíček mi statečně asistoval při jejich focení :-).
 
Veselejší girlanda je určena jako doplněk mimidece...nebo zavinovačce podle Vaší chuti.

Mimideka je ušita z kvalitních bavlněných látek, podšitá vatelínem a je s láskou quiltovaná. Díky svému rozměru 78x78cm s použitím povijanu, ať již koupeného, či šitého (šitý se určitě objeví v nabídce v mém obchůdku), může sloužit jako tenčí zavinovačka pro miminko.
 
Je opět k zakoupení také zde na Fler .

 
Pro dnešní den stačí, snad ještě dnes došiju rozešité polštářky a zítra se Vám pochlubím již zmíněnou dekou z Petite Odile.
 
Moc děkuju za nakouknutí a případný komentík.

5 komentářů:

 1. Jéé... Pavli ty jsi neskutečná:-)))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. Pavli, všetko nádherné...keď to tak čítam, mám pocit, že jednu vec ušiješ, kým si ja uvarím kávu:-)

  OdpovědětVymazat
 3. :-D nejvíc se mi líbí ta fotečka hračička pro kočičoura :-D .. krásné věcičky zas máš holka

  OdpovědětVymazat
 4. Taky se mi nejvíce líbí fotka s kocourkem. Věcičky krásné a ty girlandy nemají chybu.

  OdpovědětVymazat
 5. Pavli blahopřeji k práci snů a šití je nádherné - všechno ;-). To mi připomíná, že bych měla také přestat všívat zipy a ušít si konečně něco pro sebe hehe.

  OdpovědětVymazat