úterý 5. července 2011

Staré město - obal na notebook

..když se člověk baví

Bavím se místo svých povinností, ale tentokrát to asi stálo za to.

Už chvíli jsem plánovala ušít pro sebe tašku na notebook...mám ráda, když jsou věci úplně akorát, takže jsem celou dobu při šití trnula, zda bude taška pasovat. Podařilo se..pasuje!! :-)

Taška je z látek nazvaných Staré město, tyto látky patří mezi mé lásky na první pohled. Původně byly na polštářky do obýváku, jenže pak mi kamarádka Barborka ušila miniquilt z Echina a najednou Staré město na polštáře nepotřebuju...budou z Echina.

Taška má na přední straně kapsu na zip, kapsu za zipem (použito na organizeru z Mariny), obojí překryté klopou na suchý zip. Na zadní straně jsou dvě kapsičky, na bocích kapsičky na tužky. Uvnitř jsem udělala 4 kapsičky na CD. Vrchní látka je podložená ronarem, uvnitř je taška kvůli bezpečí notebooku podšitá termolinem. Na vrch tašky jsem nešila zip, ale pouze klopu podloženou termolinem, která pěkně obalí notebook. Celá taška je uzavřena menší klopou ma magnetické zapínání, která brání rozevírání a vypadnutí notebooku. (i když pochybuju, že by taška měla šanci se rozevřít, vzhledem k tomu, jak je tam noťas nacvaklý :-)))).

Třeba někomu moje víkendová zábava poslouží jako inspirace. :-))
...ušito podle vlastního návrhu s použitím konstrukčních prvků Bellet pro časopis Marina.

5 komentářů:

 1. Je nejen praktická ale krásná ...ostatně jako vše co vám projde rukama...prostě povedený kousek :o)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc, moc děkuju :-).
  Krásný večer, Pavla.

  OdpovědětVymazat
 3. nad šikovností některých můžu jen žasnout! Super-umělecké dílo..a ještě praktické! ideální kombinace :-)

  OdpovědětVymazat
 4. ta taška je skvělá!hned bych ji brala ;)

  OdpovědětVymazat