středa 8. srpna 2012

Pro pěknější bydlení...


...mívám období,kdy jsem plná elánu a chuti něco doma změnit, zlepšit. Někdy se rozjedu a zabrzdí mě peníze. Někdy jsou změny takové, že nezasáhnou peněženku na tolik, abych skončila dřív, než vlastně začnu .-). Mé děti mají své rostoucí židličky opravdu rády a poctivě je používají. A těch několik let poctivého používání bylo na židličkách opravdu vidět, takže nastal čas jim dát nový kabátek.


Od chvíle, kdy jsme spolu vybrali jasně červenou barvičku, byly nadšené a na hotové židličky se moc těšily. Dokonce si vyškemraly i podprdelníky, které do této chvíle poctivě shazovaly ze všech ostatních židlí.Jsem zvědavá, zda je taky nechají, ale poctivé dvojté uzlíky na mašlích by je mohly aspoň na chvíli udržet na své místě.


A protože bydlíme v domečku, který s námi ve velkých teplech bohužel sdílí i mouchy, nastala správná chvíle pro ušití chlebovky dle Bellet. Teď už jen upéct ty koláče :-)).


Židličky jsou natřeny akrylovou barvou Dulux universal lesk, odstín červeň rumělková tmavá. Podsedáky na židličky a chlebovku jsem ušila ze zbytků kolekcí La Petite Ecole a Panier de Fleurs by French General for MODA.

Pěkný den :-).

8 komentářů:

 1. Úžasný nápad, skvělé provedení. Super, ráda sem chodím se kochat a pohladit oko i duši. Přeji nádherné dny plné sluníčka a radostí. Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. povedený upgrade! pěkný nový odstín, má to šmrnc.

  OdpovědětVymazat
 3. tak ty přivázané podprdelníky na židle se mi moc líbí - židličky používáme dlouho a jsou fakt tvrdé :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc vydarené, Pavlínko, detičky majú iste radosť a mäkko pod prdelkami :)

  OdpovědětVymazat
 5. krása... a krásná je i nová tapeta na blogu ;o)

  OdpovědětVymazat
 6. podsedáky moc krásné a skvěle se k židličkám hodí:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Tak to vypadá moc pěkně!... a podsedáky jsou super:))

  OdpovědětVymazat
 8. Holky moje, tolik děkuju za milé komentáře a za zastavení.

  OdpovědětVymazat