pátek 7. prosince 2012

Když se nedaří...

Některé projekty jsou na zhotovení náročnější než jiné, ani ne v postupu šití, ale prostě, že mi nesednou. Usazování kovového rámečku mi dalo opravdu zabrat a navíc se přiznám, že ve svém vývoji bylo pro tento obal na brýle navymýšleno spousta různého využití. Asi mu bylo souzeno stát se nakonec obalem na brýle a né pidikosmetickou taštičkou do kabelky na řasenku, stíny a rtěnku, i když, kdo ví....dal by se použít i takto, nebo jako malé pouzdýrko na tužky. Původně jsem se na něj fakt zlobila, i když jsem se zlobila vlastně na sebe...nejsem zvyklá, že se mi nedaří. Nejsem zvyklá párat, nebo šít na dvakrát. Ale snad i díky krásným panterům na Echinu a díky tomu, že je strasně příjemná do ruky, jsem jí odpustila a nyní ji najdete v nabídce na Fler .
Musím se přiznat, že vždy se mi líbily pěkné staré, či retro věci a díky milé Barborce, která mě pravidelně zásobuje odkazy s těmito krásnými věcmi, se ta láska zase připomněla. Proto jsem zaplesala radostí, když jsme navštívili milou tchýni a ona Adámka přivítala s tímto nááádherným plechovým jeepem na klíček. Už se těším, až ho zaparkujeme u Adámka v pokoji na poličce.
A ještě vkládám fotky pár peněženek, které jsem došila na doplnění obchůdku. Panterovou tam nenajdete, nějak mi při šití vrchní klopy foukal pod stroj silný vítr z pravé strany :-).
Krásný den všem :-))))

2 komentáře:

  1. krásné ..jedna vedle druhé ..nádherné ♥

    OdpovědětVymazat
  2. same krasne veci :O zapoj sa do mojej sutaze http://sunnysscrapworld.blogspot.com/2012/12/sutaz-vyrob-mikulasa.html?showComment=1355209888877#c3739355373975654969

    nie je to giveaway ;)

    OdpovědětVymazat