úterý 9. července 2013

Obal na mobil inspirovaný Bar-borkou :-)

Ne, že bych ho potřebovala, ale musela jsem ho vyzkoušet :-).
 
Před časem jsem vybírala obal na mobil a dlouho jsem váhala nad klasickým krytem nebo otvíracím, který se v případě potřeby dá použít jako stojánek, protože telefon doma často využívám na psaní skypových zpráv. Výběr vyhrál ten klasický, ale ve chvíli, kdy jsem objevila úžasný obal na tablet od Barborky s fantasticky zpracovaným návodem zde , musela jsem to prostě vymyslet a vyzkoušet na mobil. :-)
 
 
Protože můj mobil, i když je to docela obřík, je stále menší, než tablet (naštěstí :-)) ), musela jsem vyřešit jinak uchycení. Použila jsem jen spodní gumičky (mimochodem také nepoužívané náhradní ramínko z podprsenky ;-) ), které jsem uchytila pouze na vnitřní straně obalu. Jako materiál na vnitřní stranu obalu jsem použila kůži, která telefon pěkně udrží na místě a zabrání jeho neposlušnému a nežádoucímu klouzání po látce. Absenci horních vnitřních úchytů jsem vyřešila zapínáním přes horní stranu, které zároveň zabrání vypadnutí telefonu při zavřeném obalu. S gumičkou na zapínání nejsem úplně spokojená, ne ovšem co se funkce týče, ale vzhledu. Raději bych vymyslela nějaký jiným materiál, který bych mohla příště do zapínání použít. Nebo jiný způsob. Jenže tento funguje zároveň jako zapínání i zarážka obalu v postaveném stavu, čímž jsem se vyhnula nežádoucímu našívání dalších částí zapínání na obal....protože nebudu Vám nic nalhávat, místa na něm moc není :-). 

 
Přiznám se, že jsem si vlastně myslela, že uklidním své ego tím, když zjistím, že takový obal ušít zvládnu a nebudu ho ani používat. Ale telefon doma ve svém stojánku trůní téměř neustále :-). A dcerka tak dlouho mlsně pokukovala, až dostala příslib, že jí takový ušiju taky (mimochodem ještě menší, než je ten můj).  
 
 
Krásný den všem a moc děkuju za nakouknutí :-)

5 komentářů:

  1. Jééé ten je úplně nejúžasnější...jak budu mít chvilku, hned ho také zkusím ušít...fakt parádní!!!

    OdpovědětVymazat
  2. Pavlínko,Ty si úžasná! Teším sa, že si to skúsila a vdýchla tomu zase "nový život" ;)

    OdpovědětVymazat
  3. Pavli, už jsem nad ním "vzdychala" na FB, ale až tady si čtu, co všechno a jak jsi šila (guma od podprdy-dobrý :-)) ), je skvělý, skvělý, skvělý ;-)

    OdpovědětVymazat