neděle 5. října 2014

Panenkování - Nyx ... tribal baletka :-)

Moc Vás všechny zdravím,
novinek mám spoustu,

ale rozhodla jsem se zde dávat celistvé příspěvky, 
nikoliv proměny panenek krok po kroku :-)

Pokud někdo chcete kouknout průběžně, co vzniká, co právě tvořím, 
hledejte spíše zde na mém Flickru A teď k mé Nyx :-). 


Troufnu si říci, že je na nějakou dobu hotová, 
na nějakou dobu ji předělávat nebudu, 
protože se mi takto moc líbí. 

Vzhledem k tomu, že Nyx má krásná prsa, která je škoda schovávat, pokusila jsem se pro ni ušít plstěný underbust korzet zdobený mou tolik oblíbenou ručně spřádanou vlnou (která mi bohužel už došla) . Ten jí sedl naprosto perfektně. 


  Dále jsem ušila sukýnku z organzy, kterou jsem ozdobila plstí a korálky. Miluju, jak organza umožňuje hru se světlem, schová a přitom vše ukáže :-). Nyx dostala ještě ozdobný pásek a návleky s plsti a mohlo se fotit. 
Těším se, až ji budu moci vzít na focení ven, ale počasí si zřejmě stále myslí něco jiného 
(pravda je, že mezitím jsme stihli dovolenou na Korzice :-) ).


  

    

Fotek je spousta, ale já je více protřídit prostě neumím. 
Doufám, že se Vám moje tribal baletka (jak ji nazvala kamarádka) líbí. 


Krásný den a děkuji všem za nakouknutí. 
P. 

4 komentáře:

  1. Breathtaking...! Jen promluvit... Michala

    OdpovědětVymazat
  2. Náhodou jsem narazila na tenhle blog a když jsem viděla ty krásné panenky, hned jsem po nějaké zatoužila, chjo, jsou překrásné a tak drahé :) úplně se vidím, jak jim šiju oblečky :))

    OdpovědětVymazat
  3. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

    OdpovědětVymazat