sobota 11. října 2014

Panenkování .... Stacy "box opening"

Přiznám se, že jsem dva BO přeskočila,
určitě je brzy doplním,
ale tento je nejčerstvější a asi nejsilnější. 


Nejsilnější je protože tato panenka mi jako jediná přišla s original face-upem a body-bluhingem.
Ostatní panenky musím "dodělat"

Je naprosto úžasná!!
Stacy, jak se jmenuje, je moje narozeninová panenka 
a jsem si jistá, že její volba byla naprosto správná. 
Sedíme z ní doma na zadku všichni. 

Stabilita těl DCH je naprosto super, takže Stacy, která má 67 cm (i když tak vůbec nepůsobí) perfektně stojí (pokud jí tedy po chvilce nervů správně natočíte všechny klouby :-) ) a dá se díky velkému množství kloubů moc dobře polohovat. Na tělech DCH jsou famózní ruce a nohy, které jsou na háčky a na které jsem se neskutečně těšila a stále si je náležitě užívám a dlouho ještě budu. Na těle nenajdete žádné švy, vše je perfektně opracované a hladké a originální malování je nádherné!! Promo fotky opravdu nelhaly. 

Je prostě nádherná
 a všem, 
kteří nad nákupem panenky od DCH uvažují, 
toto naprosto doporučuju!!!! 
Stojí to za to ;-).   

  

  Krásný den a děkuji za nakouknutí. 
P.

10 komentářů:

 1. Teda Pavlí!!!! Tak Stacy je dárek k narozeninám!!!!! Tak to je fantastický dárek!!! A jestli jsem ještě nepřála, tak všechno nejlepšíííííí! :-)

  Stacy je úžasná a i já jsem z ní naprosto hotová! Má tak nádherné tělo! A zbožňuji její obličej + vlasy!! Ty se k ní naprosto fantasticky hodí! :-)
  Měj se moc krásně! Ahoj Šárka

  OdpovědětVymazat
 2. Wou je nádherná, jsem těmito panenkami nepolíbená..vůbec jsem netušila že nějaké takové existují, ale okamžitě jsem se do nich zamilovala :-).
  Hezký den a těším se na další fotečky a úpravy zbylých panenek.
  *Jadviga*

  OdpovědětVymazat
 3. Téda, Moni, toho jsem si vůbec nevšimla. To je něco naprosto úžasného. Nikdy jsem takovéto panenky neviděla. A dokonce si ji sama dotvoříš.Skvělé. Doufám, že ji zde někde objevím kompletně hotovou.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak trochu anorektická, ne? Trochu hodně.

  OdpovědětVymazat
 5. Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:)

  OdpovědětVymazat
 6. Buy LinkedIn Accounts

  Buy Linkedin Accounts. High Quality Service; Verified Accounts; From 2015- 2019 Accounts; Cheap Price Per Account. Instant Deliver; Unlimited Stock. Buy LinkedIn accounts safely from the best provider of PVA account on LinkedIn. Satisfaction guaranteed. Buy to save your time and get a head start now!

  Please visit our service link: Buy LinkedIn Accounts

  OdpovědětVymazat
 7. Buy Soundcloud Likes

  Why Buy Soundcloud Accounts from us?

  Since we are the most reduced value great quality administration. Numerous individuals say that your record is useless yet the records are the bad waste. In this way, we will state in the event that you need to get a decent quality record then we will propose purchasing from here.

  Please visit our service link: Buy Soundcloud Likes

  OdpovědětVymazat
 8. Build Brand Awareness with the power of Google Reviews. Buy Google Reviews USA from a reputable source that will provide Google searchers with the information they need about the places you are reviewing for. When using a review service to ensure you are using reputable sources that offer a wide range of categories to make sure your reviews are not only found in your local area but also all over the world. If you would like to receive updates about new places or services in your area as well as the world at large, connect with a professional review service that is affordable and effective.


  In order to get the most from the Lenses service, you are going to need to learn how to buy LinkedIn accounts Cheap. When you decide that you need to join LinkedIn, you will need to have a profile created, and what is more important you need to have one that is relevant to your industry and that meets your business needs. There are many ways in which you can do this. The best way to learn about these options is to read this article and follow the advice contained herein.


  There are some great reasons why an entrepreneur should consider Buy Apple ID Cheap. But before you do, you need to learn about the different types of programs that are available. Whether you want a solution for your business or for entertainment purposes, an iPad is perfect for both. But before you go out and purchase one, you need to decide how you plan on using the iPad and what it will be used for. Consider the options below and figure out which is best for you.


  If you are seeking the best way to find out whether social networking platforms such as Facebook and Twitter are worth your time, and ultimately your money, then you should definitely check out some of Buy Trustpilot Reviews Cheap that are available online. These independent reviews typically focus on everything that you need to know from using social media platforms in the context of an online business. To date, social networking has become one of the most widely used tools by a wide range of individuals and businesses around the world, from sales representatives and product owners to ordinary consumers and business owners. In fact, a number of studies have shown that social network marketing has been especially effective in helping online businesses and marketers get the word out about their products and services.

  OdpovědětVymazat
 9. If you are seeking the best way to find out whether social networking platforms such as Facebook and Twitter are worth your time, and ultimately your money, then you should definitely check out some of the Buy Trustpilot Reviews that is available online. These independent reviews typically focus on everything that you need to know from using social media platforms in the context of an online business. To date, social networking has become one of the most widely used tools by a wide range of individuals and businesses around the world, from sales representatives and product owners to ordinary consumers and business owners. In fact, a number of studies have shown that social network marketing has been especially effective in helping online businesses and marketers get the word out about their products and services.

  OdpovědětVymazat
 10. Buy Google Voice Accounts with Gmail | Get USA Phone Number and Gmail -100% Trusted & Best Quality Accounts Replacement guarantees with Affordable prices...buy google voice number

  OdpovědětVymazat