sobota 11. října 2014

Panenkování .... Stacy "box opening"

Přiznám se, že jsem dva BO přeskočila,
určitě je brzy doplním,
ale tento je nejčerstvější a asi nejsilnější. 


Nejsilnější je protože tato panenka mi jako jediná přišla s original face-upem a body-bluhingem.
Ostatní panenky musím "dodělat"

Je naprosto úžasná!!
Stacy, jak se jmenuje, je moje narozeninová panenka 
a jsem si jistá, že její volba byla naprosto správná. 
Sedíme z ní doma na zadku všichni. 

Stabilita těl DCH je naprosto super, takže Stacy, která má 67 cm (i když tak vůbec nepůsobí) perfektně stojí (pokud jí tedy po chvilce nervů správně natočíte všechny klouby :-) ) a dá se díky velkému množství kloubů moc dobře polohovat. Na tělech DCH jsou famózní ruce a nohy, které jsou na háčky a na které jsem se neskutečně těšila a stále si je náležitě užívám a dlouho ještě budu. Na těle nenajdete žádné švy, vše je perfektně opracované a hladké a originální malování je nádherné!! Promo fotky opravdu nelhaly. 

Je prostě nádherná
 a všem, 
kteří nad nákupem panenky od DCH uvažují, 
toto naprosto doporučuju!!!! 
Stojí to za to ;-).   

  

  Krásný den a děkuji za nakouknutí. 
P.

8 komentářů:

 1. Teda Pavlí!!!! Tak Stacy je dárek k narozeninám!!!!! Tak to je fantastický dárek!!! A jestli jsem ještě nepřála, tak všechno nejlepšíííííí! :-)

  Stacy je úžasná a i já jsem z ní naprosto hotová! Má tak nádherné tělo! A zbožňuji její obličej + vlasy!! Ty se k ní naprosto fantasticky hodí! :-)
  Měj se moc krásně! Ahoj Šárka

  OdpovědětSmazat
 2. Wou je nádherná, jsem těmito panenkami nepolíbená..vůbec jsem netušila že nějaké takové existují, ale okamžitě jsem se do nich zamilovala :-).
  Hezký den a těším se na další fotečky a úpravy zbylých panenek.
  *Jadviga*

  OdpovědětSmazat
 3. Téda, Moni, toho jsem si vůbec nevšimla. To je něco naprosto úžasného. Nikdy jsem takovéto panenky neviděla. A dokonce si ji sama dotvoříš.Skvělé. Doufám, že ji zde někde objevím kompletně hotovou.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak trochu anorektická, ne? Trochu hodně.

  OdpovědětSmazat
 5. Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:)

  OdpovědětSmazat

 6. Buy Trustpilot Reviews

  Trustpilot reviews is a customer review management tool that helps online businesses connect and build trust with their customers. Most of the Organizations buy Trustpilot reviews to improve customer experience, stand out more in search engines, increase transformations and deals nearby, and build a trusted reputation. Features include: powerful review reporting and analytics,, Google Seller Ratings, rich bit stars, survey solicitations and updates, nearby audit gadgets, onsite review widgets, and more.

  Please visit our service link: Buy Trustpilot Reviews

  OdpovědětSmazat
 7. Buy LinkedIn Accounts

  Buy Linkedin Accounts. High Quality Service; Verified Accounts; From 2015- 2019 Accounts; Cheap Price Per Account. Instant Deliver; Unlimited Stock. Buy LinkedIn accounts safely from the best provider of PVA account on LinkedIn. Satisfaction guaranteed. Buy to save your time and get a head start now!

  Please visit our service link: Buy LinkedIn Accounts

  OdpovědětSmazat
 8. Buy Soundcloud Likes

  Why Buy Soundcloud Accounts from us?

  Since we are the most reduced value great quality administration. Numerous individuals say that your record is useless yet the records are the bad waste. In this way, we will state in the event that you need to get a decent quality record then we will propose purchasing from here.

  Please visit our service link: Buy Soundcloud Likes

  OdpovědětSmazat